gtag('config', 'UA-127742838-1');
  • SCD Esence doplněk stravy 500 ml

SCD Essential Probiotics – Tekutý probiotický doplněk, 30-denní kůra

Obnoví zdraví Vašich střev za 8 dní. Vaše střeva jsou bránou k Vašemu zdraví a celkové pohodě, avšak denně jsou vystavovány různým negativním vlivům - od zpracovaných potravin, antibiotik, toxinů z životního prostředí až po pesticidy a další škodlivé látky. To vše může vést k problémům, jako jsou citlivost na lepek, alergie, ekzémy, propustnost střev, záněty a celkové zažívací potíže. Náš tekutý probiotický doplněk obsahuje vyvážený ekosystém 11 živých aktivních kmenů - včetně Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus - přičemž každý z nich je pečlivě vybrán tak, aby obnovil přirozenou rovnováhu Vašeho střeva. Vhodné pro každodenní použití.

·     Přežijí žaludeční kyselinu 16x lépe: Aby probiotika a látky obsažené v nich účinkovala tak, jak mají, musí se nejprve dostat přes Váš žaludek. Vědecké testy ukazují, že esenciální probiotika 16krát lépe přežívají žaludeční kyselinu než jiné přední probiotické doplňky, což jim umožňuje poskytovat přínosy pro zdraví střev kdykoli a kdekoli je potřebujete.

·     Probiotika pro celou rodinu: Základní probiotika jsou bezpečná a účinná p jimro děti i dospělé - dokonce i pro batolata (2+). Jednoduše přidejte do džusu, vody nebo svého oblíbeného smoothie a přestaňte si dělat starosti s nákupem jiného probiotika pro každého člena rodiny.

·     100% probiotika neobsahující GMO: Essential Probiotics obsahují 100% probiotik. Neobsahují GMO. Vhodná pro vegetariánskou, veganskou, raw a paleo stravu. S nulovým obsahem kalorií. Neobsahují lepek, vejce, sóju, barviva ani plniva.

·     Podporuje zdravé trávení a imunitu

Tyto výroky nebyly hodnoceny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Účelem tohoto produktu není diagnostikovat, ošetřovat, léčit nebo předcházet nemocem.

Užívání

Dospělí a děti od 12 let: Smíchejte 1 polévkovou lžíci s vodou, džusem nebo smoothie. Určeno pro každodenní použití.

Děti od 2 do 12 let: Smíchejte 1 lžičku. s vodou, džusem nebo smoothie. Určeno pro každodenní použití.

Výrobce:
SCD Probiotics

Kansas City MO 641 06 USA
 

Cerifikát GIS-BZ-Z-4230-1345-3/MM//

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

SCD Esence doplněk stravy 500 ml

  • Kód výrobku: 0056
  • Dostupnost: 4
  • 565 Kč

  • Cena bez DPH: 565 Kč

Tagy: Přírodní probiotika