gtag('config', 'UA-127742838-1');
  • Probiotická pleťová maska KOLAGEN 12g

Hydratační, příjemně vonící probiotická maska odstraňuje známky únavy (zjemňuje kruhy pod očima). Zvyšuje pružnost a pevnost pleti, zrychluje hojení drobných oděrek a vyhlazuje vrásky, čímž zpomaluje stárnutí pleti.


Aktivními složkami jsou MOŘSKÝ EXTRAKT KOLAGEN, EXTRAKT Z ŠÍPKOVÝCH RŮŽÍ - divokých a damaškových, extrakt z kořenů čekanky.


Pleťová maska z mořského extraktu KOLAGENU okamžitě odstraňuje známky únavy, proniká do hloubky pleti a zvyšuje její pružnost a pevnost. Pleť je vyhlazená a hydratovaná. Má skvělé revitalizační účinky. Maska aktivně působí proti stárnutí pleti, a to díky esenciálnímu oleji z damaškové růže, který je vhodný pro regeneraci tkáně, a PROBIO PUDRU, který neutralizuje škodlivé látky a odstraňuje nečistoty.


MOŘSKÝ KOLAGEN

Mořský kolagen poskytuje okamžitý efekt zvlhčování a lehce napíná kůži. Prochází hluboko do kožních tkání a účinně váže vodu. Obsahuje velké množství aminokyselin a také vysokou koncentraci přísad potřebných pro obnovu přirozeného kolagenu v kůži.

Kolagen je jedním z hlavních proteinů, nacházejících se v lidském těle, je přítomen téměř ve všech lidských tkáních. Je podstatnou částí vláknité pojivové tkáně a je základním stavebním prvkem kůže. Nedostatek vitamínu C, železa a kyslíku v těle vede ke ztrátě kolagenu. Kolagen je zodpovědný za správnou pružnost a vlhkost pokožky, hojení ran a obnovení buněk.

Stárnutím lidský organizmus ztrácí schopnost obnovy kolagenu. Tento protein udržuje pokožku vlhkou, dává jí sílu a pružnost. Během procesu stárnutí kůže je zbavený schopnosti vázání vody. Když kůže přestane produkovat elastin, ztrácí svou přirozenou pružnost a pokožka se stává suchou. Mořský kolagen je doporučen pro zralou, suchou a poškozenou pokožku.


EXTRAKT Z ŠÍPKOVÝCH RŮŽÍ

Obsahuje relativně malé množství vody (60 - 70%), mnoho cukru, organických kyselin, třísloviny, pektin, karotenoidy, vitaminy E, B1, B2, K, PP, galaktolipid a minerály: draslík, fosfor, hořčík, síru, sodík, železo, vápník a chlor. Šípková růže je obzvláště bohatým zdrojem vitamínu C, jeho obsah je asi 30krát vyšší než v citronech. Extrakt šípku má antioxidační vlastnosti, hydratuje, vyhlazuje, posiluje kolagenová a elastinová vlákna, zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, redukuje drobné vrásky, posiluje kapiláry kůže, zjemňuje stíny (kruhy) pod očima. Vyživuje kůži, zrychluje hojení ran a drobné oděrky pokožky.


APLIKACE

Probiotická maska KOLAGEN je v práškovém stavu a při aplikaci je třeba ji smíchat s vodou či bílým jogurtem.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Probiotická pleťová maska KOLAGEN 12g

  • Kód výrobku: 0003
  • Dostupnost: 100
  • 180 Kč

  • Cena bez DPH: 149 Kč

Tagy: kolagen, pleťová, maska,